Společnost Tricentis rozšiřuje své globální aktivity a otevírá výzkumné a vývojové centrum v České republice

Nové výzkumné a vývojové centrum nabídne práci více než 200 lidem, včetně technických a netechnických pracovních pozic.

PRAHA – 20. ledna 2022 – Společnost Tricentis, světová jednička v oblasti testování moderních cloudových a podnikových aplikací, dnes oznámila rozšíření svých evropských aktivit o nové strategické výzkumné a vývojové centrum v Praze. Vzhledem k rostoucí potřebě podniků stále rychleji inovovat a dodávat nové verze softwaru, zintenzivnila společnost Tricentis své výzkumné a vývojové úsilí, jehož cílem je uvést na trh další řešení pro automatizaci testování.

Od svého vzniku v roce 2007 se společnost Tricentis rozšířila na více než 20 poboček po celém světě s více než 1 000 zaměstnanci. Nové výzkumné a vývojové centrum v Praze by mělo v příštích třech letech zaměstnat na 200 odborníků a poskytnout řadu kariérních příležitostí na technických i netechnických pozicích. Česká republika je považována za technologickou špičku ve střední a východní Evropě s velkým množstvím talentovaných odborníků v technických oborech. 

„Věříme, že Česká republika může díky svému kvalitnímu vzdělávacímu systému a talentům v oblasti technologií sehrát významnou roli v našem dalším působení. Hledáme chytré a cílevědomé kolegy, kteří budou mít pozitivní vliv na náš tým a zákazníky. Klademe důraz na neustálé inovace a přínášení něčeho nového jak pro naše zákazníky, tak pro zaměstnance,“ prohlásil Tomáš Kučera, Head of Business Operations společnosti Tricentis.

Řešení firmy Tricentis umožňují agilním týmům a týmům DevOps dosáhnout cílů automatizace testování rychleji a s nižšími náklady, a to díky funkcím, které zahrnují návrh testovacích scénářů, automatizaci end-to-end testování, návrh a generování testovacích dat a analýzu. Pražský tým bude pracovat na několika klíčových produktech společnosti Tricentis, včetně vlajkových lodí Tosca a qTest, a bude úzce spolupracovat s týmy v USA, Evropě, Asii a Austrálii.

Tým vývoje produktů firmy Tricentis neustále inovuje a pravidelně přináší na trh nové technologie. Společnost je lídrem v oblasti aplikace umělé inteligence, strojového učení a samočinné automatizace testování softwaru, a proto neustále hledá ty, kteří chtějí být na technologické špičce a utvářet budoucnost testování softwaru. Softwaroví inženýři v České republice budou další posilou již tak silného a inovativního týmu. 

Společnost hledá softwarové inženýry, testery automatizace, bezpečnostní experty, inženýry DevOps a SecOps, produktové manažery a různé další pozice.

Chcete-li se dozvědět více o novém výzkumném a vývojovém centru a pracovních příležitostech, které společnost Tricentis nabízí, navštivte stránku https://www.tricentis.com/company/careers/

O společnosti Tricentis

Společnost Tricentis je světovou špičkou v oblasti kontinuálního testování v korporátním prostředí, která si získala široké uznání za inovativní testování softwaru pro DevOps, cloud a firemní aplikace. Platforma kontinuálního testování Tricentis založená na umělé inteligenci přináší nový a zásadně odlišný způsob testování softwaru. Přístup, který je zcela automatizovaný, plně bezkódový a chytře řízený umělou inteligencí. Řeší agilní vývoj i komplexní firemní aplikace a umožňuje podnikům urychlit digitální transformaci tím, že výrazně zvýší rychlost vydávání softwaru, sníží náklady a zlepší jeho kvalitu. Společnost Tricentis je široce uznávána jako špička všemi významnými analytiky v oboru. Pět let po sobě ji analytická společnost Gartner označila ve svých zprávách Magic Quadrant za lídra oboru. Tricentis má více než 2 100 zákazníků, mezi něž patří největší světové značky, jako jsou McKesson, Accenture, Nationwide Insurance, Allianz, Telstra, Dolby a Vodafone. Další informace o společnosti naleznete na stránkách https://www.tricentis.com nebo nás můžete sledovat na sítích LinkedIn, Twitter nebo Facebook.