World of Tanks Blitz představuje nový režim podobný akčnímu RPG

28. ledna, 2022 — Nastal čas vyzkoušet nový způsob hraní World of Tanks Blitz! Hra proslulá speciálními režimy a legendárními událostmi, které si užívají tankisté po celém světě, zve hráče do svých řad v nejnovějším, akcí nabitém režimu s nádechem: Big Boss. Tankisté mají dvě šance zapojit se do hry, a to od 3. do 6. února a od 10. do 13. února. Zapojte se do totálních PvP bitev 7v7, kde jsou členům týmu náhodně přiděleny speciální role s jedinečnými schopnostmi – a jeden tank v každém týmu se stane Bossem!

Přesvědčte se sami. Ve srovnání se základními statistikami získá tank Boss 30% zvýšení poškození a rychlosti, o 50 % rychlejší dobíjení a čtyřnásobek HP. K tomu všemu mohou Bossové tlačit a poškozovat nepřátele pomocí své aktivní schopnosti Blast Wave a způsobovat poškození řadě tanků pomocí pasivní schopnosti Megashot. Aby měli protivníci šanci bojovat, respawnují se Bossové pouze dvakrát za bitvu.

Zbytek týmu však získává neomezený počet respawnů, během nichž se náhodně přepíná mezi rolemi Regenerátor, Katalyzátor, Bomber a Graviton, které připomínají RPG. Tyto role se vyznačují jedinečnými aktivními a pasivními schopnostmi a každá z nich má až 5 vylepšitelných úrovní, které lze odemknout. Na rozdíl od svých spoluhráčů se Bossové drží své role až do konce hry. 

Každý frag Bosse má hodnotu 5 bodů a každý další promarněný tank má hodnotu 1 bodu. Každý tým se proti sobě postaví v testu agresivity, strategie a rychlosti a závodí, aby získal 30 bodů a vyhrál.

Režim Big Boss lze hrát s jakýmkoli vozidlem úrovně V až X. Pokud ještě nemáte ani jedno z nich, má pro vás Big Boss úkol. Dokončete ho mezi 27. lednem a 13. únorem a budete moci pocítit sílu a stát se hrdinným zabijákem obrů ve vozidle T67 (americké TD úrovně V), které bude přidáno na váš účet natrvalo.

Více informací najdete na wotblitz.com a o chystaném eventu pak zde: http://blitzboss.com/.

###

O hře World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multiplatformní, free-to-play, týmová MMO akční hra věnovaná nelítostným tankovým soubojům. Hra je dostupná pro iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam a Nintendo Switch, umožňuje hráčům ovládat více než 370 legendárních obrněných vozidel a může se pochlubit více než 170 miliony stažení po celém světě. World of Tanks Blitz je zábavný a odlehčený přístup k žánru, který ohýbá pravidla reality a přináší poutavý nádech tankových bojů. Hluboké mechanismy a realistické fyzické modely v autentických i alternativních historických prostředích společně vytvářejí plynulou hratelnost a taktickou rozmanitost.

Oficiální webové stránky: wotblitz.com

O společnosti MS-1

MS-1 je přední mobilní vývojářské studio společnosti Wargaming, které stojí za World of Tanks Blitz, známou multiplatformní střílečkou, a World of Warships Blitz, mobilní námořní bojovou hrou, přičemž oba produkty se mohou pochlubit více než 200 miliony stažení. MS-1 je studio s mnoha pobočkami ve Vilniusu, Minsku, Moskvě, Šanghaji a Berlíně. Jeho mezinárodní, multikulturní tým v současnosti tvoří více než 360 profesionálů různého zaměření a zkušeností ze všech oborů, včetně vývoje, vydavatelství a provozu. Tato kulturní rozmanitost pomáhá vytvářet hry, které zaujmou různé publikum po celém světě. V nedávno otevřené pobočce ve Vilniusu sídlí neustále se rozrůstající tým, který vyvíjí dva dosud neoznámené akční/střílečkové projekty, včetně nové IP. 

Oficiální webové stránky: http://ms-1.wargaming.com/