MEMPHIS „THE LION“ DEPAY SE STÁVÁ DALŠÍ TVÁŘÍ ZNAČKY PUMA, SPOLUPRÁCE PŘESÁHNE HRANICE FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ

Herzogenaurach, Německo, 2. března 2022 – Globální sportovní značka PUMA dnes představila nizozemskou superhvězdu FC Barcelona Memphise Depaye jako novou tvář značky a jejích kopaček PUMA – ULTRA. 

V rámci nového partnerství bude PUMA spolupracovat s Memphisem v mnoha oblastech. Depay totiž není jen hvězdou na hřišti, je i kulturní ikonou. O jeho talentu svědčí například vydání debutového hiphopového freestylu „LA Vibes“ v roce 2017, následné vydání alba „Heavy Stepper“ v roce 2020 a celá řada dalších aktivit. PUMA proto plánuje s Memphisem spolupracovat na fotbalových i lifestylových projektech, které symbolizují jeho lásku k hudbě, módě, umění a práci s komunitou.

PUMA sdílí mou vášeň a já se nemohu dočkat až uvidíte, co máme v plánu. Chci inspirovat lidi, pokračovat v práci ve své nadaci, která mimo jiné sdílí stejné hodnoty jako platforma REFORM společnosti PUMA,“ říká Memphis Depay. „PUMA spolupracovala s některými z nejikoničtějších fotbalistů v historii a já jsem pyšný na to, že s nimi mám jednu věc společnou – odvahu bortit zavedené hranice a představovat nové,“ dodává. 

Partnerství bude kombinovat vlivy sportu a kultury a vytvářet jedinečné produkty, počínaje uvedením vlastní kolekce PUMA pro Memphise v roce 2022. Značka bude s Memphisem vyvíjet módní produkty prostřednictvím jeho luxusní značky BADTTW („Blind and Deaf to the World“). Motto značky dokonale odráží jeho postoj být slepý a hluchý k vnější negativitě. Projekt ale nesouvisí jen s oblečením, dal Memphisovi možnost pracovat s generací mladých lidí po celém světě.

„Věříme, že Memphis je generační talent. Dokonale představuje hnutí PUMA Faster Football. Svým nebojácným a iniciativním přístupem vytváří pozitivní změny nejen ve fotbale, ale i ve společnosti. Díky své osobnosti se stal právem vůdcem mladé generace,“ vysvětluje Johan Adamsson, globální ředitel sportovního marketingu a sportovních licencí společnosti PUMA. 

Memphis je průkopníkem nové vlny. Je obávaným protivníkem na hřišti, má dechberoucí rychlost a technické schopnosti na elitní úrovni. PUMA vždy spolupracovala s opravdovými osobnostmi, v případě Memphise tomu není jinak. Věří, že společně budou udávat tempo rychlosti a stylu na hřišti i mimo něj.

GALERIE: 

Memphis Depay Announcement Imagery 4×5

Memphis Depay Announcement Imagery 16×9

VIDEO: 

YouTube Announcement Video: https://youtu.be/FLB-WtuaMBY

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních značek, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Před více než 70 lety společnost PUMA započala historii tvorby produktů pro nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí funkční a sportem inspirované produkty v kategoriích jako fotbal, běh a trénink, golf a motoristický sport. Zapojuje se do spolupráce s renomovanými značkami designu a přináší inovativní návrhy do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a Dobotex. Společnost distribuuje své produkty ve více než 120 zemích, zaměstnává více než 12 000 lidí po celém světě a má sídlo v Herzogenaurachu v Německu. Další informace naleznete na adrese https://about.puma.com/