Hotelová síť OREA Hotels & Resorts vstupuje do segmentu samoobslužných hotelů. První otevřela v Praze u Karlova mostu

Česká hotelová síť OREA Hotels & Resorts otevřela svůj první samoobslužný hotel. OREA Place Charles Bridge je umístěný v srdci Prahy hned vedle Karlova mostu a přichází s revolučním přístupem, který v sobě snoubí tradici, špičkový klientský servis a inovativní koncept ubytování. Hosté se v něm totiž obejdou bez pomoci recepčních, protože si vše potřebné zařídí přes internet.

Trend digitalizace se nezastavitelně šíří všemi odvětvími včetně hotelnictví. I proto se hotelová síť OREA Hotels & Resorts rozhodla reagovat a otevřít na našem trhu zcela unikátní koncept ubytování. Ten se od běžných hotelů liší především samoobslužnou recepcí, kdy si host všechny záležitosti spojené s rezervací a následným ubytováním zařídí přes webové rozhraní. Vybere si zde jeden ze 14 pokojů, přičemž check-in a check-out včetně získání klíče probíhá také online. 

„Díky digitalizaci celého procesu jsme schopní poskytnout hostům zážitek na míru. I když vše probíhá online, s hostem jsme stále v kontaktu a jsme schopni mu pobyt zpříjemnit speciálním servisem. Na pokojích budou k dispozici místní vybrané produkty, bio kosmetika, nebo například pivo v ledničce, pokud si to host bude přát. Stejně tak zde bude i průvodce po blízkém okolí, který byl speciálně vytvořen pro tento projekt. Hosta tedy čeká opravdu autentický zážitek historické Prahy s maximálním komfortem,“ říká generální ředitel OREA Hotels & Resorts Gorjan Lazarov.

OREA Place Charles Bridge se nachází v ulici Míšenská 12, hned vedle Karlova mostu, v historické budově s domovním znamením Bílá Kuželka.

„Vnímáme, že v dnešním světě se koncept cestování rychle mění. Lidé chtějí cestovat, ale zároveň se chtějí cítit bezpečně a mít co nejméně starostí. Technologie jsou součástí našeho každodenního života. My je chceme využít tak, aby náš host cítil, že vnímáme jeho potřeby, i když se reálně v hotelu nenacházíme. Nabízíme mu tak zážitek na míru a zároveň určitý pocit soukromí,“ dodává Lazarov.

O OREA Hotels & Resorts

OREA Hotels & Resorts je tuzemská hotelová síť, která nabízí ubytování v téměř 20 hotelech napříč nejkrásnějšími lokalitami celé České republiky. Širokou nabídkou aktivit potěší každého, přes rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, nadšené sportovce, až po vytížené korporátní pracovníky. Díky vysoké kvalitě nabízených služeb a proškoleného personálu je zaručena spokojenost i těch nejnáročnějších klientů.