O technologiích offline. Salesforce zve zájemce o digitalizaci na Žofín

Žofínský palác přivítá 10. října stovky zájemců o digitalizaci, automatizaci a efektivní řešení pro byznys

Praha 22. září 2022 – Salesforce zahájil registraci účastníků na akci s názvem Salesforce Live Prague. Jedná se o největší fyzické setkání odborníků, inovátorů, zájemců o digitalizaci a dalších nadšenců do moderních technologií, které tento přední světový dodavatel CRM řešení letos v Česku pořádá. Salesforce Live Prague se uskuteční v pondělí 10. října v pražském žofínském paláci a registrace je otevřená pro všechny zdarma.

Moderní technologie v akci

Právě v těchto dnech se v San Francisku koná Dreamforce, největší světová akce Salesforce. Aktuality z oblasti CRM řešení, které se na globálním eventu představí, pak budou součástí též největšího českého setkání Salesforce Live Prague, jehož hlavním tématem jsou technologie a jejich potenciál pro byznys.

Účastníci pražského setkání se mohou těšit na více než dvacítku zajímavých přednášek a specializovaných panelů, na nichž se dozvědí novinky o využití technologií, možnostech automatizace, zvýšení produktivity i efektivity, snížení nákladů a konkrétních digitálních nástrojích, které Salesforce přináší. 

Odborné panely i partnerské stánky

Salesforce připravil pro účastníky specializované panely na témata, jako jsou thought leadership, úvod do platformy Customer 360 nebo value sessions. Návštěvníci se mohou těšit také na tzv. master class, při nichž odborníci ze Salesforce představí pokročilá řešení pro podnikové služby, obchod nebo IT. Svá řešení odprezentují též komunikační nástroj Slack, analytická platforma Tableau či integrační software MuleSoft. Se zkušenostmi na poli digitalizace a automatizace vystoupí i partneři akce: portál Kiwi.com se podělí o případovou studii ohledně využití digitálního ústředí v platformě Slack, na téma zvyšování profitability v prostředí B2B e-commerce promluví zástupci Linet Group. Vystoupí zástupci firem Avast, ČSOB či Vekra a mnoho dalších. Prostor dostane také networking.

Orientační program Salesforce Live Prague:

8:30 Zahájení registrace účastníků

9:20 – 18:00 Přednášky a specializované panely

10:00 – 11:15 Hlavní program

17:20 – 20:00 Networking

Zájemci o účast na Salesforce Live Prague se mohou bezplatně registrovat prostřednictvím webových stránek akce. Najdete zde i podrobný program přednášek, panelů a master class.

O společnosti Salesforce:

Salesforce, světový lídr v oblasti CRM, umožňuje společnostem spojit se se svými zákazníky zcela novým způsobem. Nezveřejněné služby nebo funkce uvedené v této nebo jiných tiskových zprávách a veřejných prohlášeních nemusí být aktuálně k dispozici a nemusí být nabídnuty včas, popřípadě vůbec. Zákazníci, kteří si zakoupí aplikace Salesforce, se musí o svém nákupu rozhodovat na základě funkcí, které jsou aktuálně k dispozici. Hlavní sídlo společnosti se nachází v San Franciscu, své pobočky má ale také v Evropě a Asii. Na newyorské burze společnost obchoduje pod symbolem „CRM“ (NYSE: CRM). Více informací naleznete na: www.salesforce.com.

Novinky o Salesforce můžete sledovat také na twitterovém účtu a blogu:

EU Blog: https://www.salesforce.com/eu/blogTwitter (the global account): https://twitter.com/salesforce