Sharp/NEC a Hiperwall spolupracují na zavedení systému Hiperwall 8.0 do řídicí místnosti

MnichovSharp NEC Display Solutions Europe spolupracuje s Hiperwall, Inc., lídrem v oblasti řešení pro ovládání obsahu videostěn a reklamních spotů na bázi IP. Nová verze výkonného softwaru pro ovládání videostěn Hiperwall je hardwarově nezávislá. Jedna z dosud nejhodnotnějších aktualizací softwaru společnosti, Hiperwall 8.0, zpřístupňuje výkonné funkce, které výrazně zlepšují integritu zobrazovaného obsahu, výkon systému a sdílení obsahu. Spojením výkonu a flexibility softwaru Hiperwall s kvalitou řešení a odbornými znalostmi společnosti Sharp/NEC získávají zákazníci přehled a přesnost informací, které potřebují při rozhodování. Jako strategický partner bude Sharp/NEC nabízet software Hiperwall verze 8.0 své síti obchodních partnerů prostřednictvím svých zobrazovacích, projekčních a dvLED řešení.

Hiperwall verze 8.0 je kompletní sada aplikací pro navrhování a provozování jakýchkoli vizuálních řešení, jako jsou systémy LED stěn nebo LCD videostěn, pro zobrazování informací při rozhodování. Nová verze přidává lepší ovládání obsahu videostěn, podporu videí s vysokou snímkovou frekvencí 4K a zjednodušené sdílení obsahu mezi jednotlivými systémy. Mezi tyto funkce patří např: 

Řízení zóny a oprávnění: HiperZones umožňuje správcům videostěn zachovat integritu zobrazovaného obsahu se obeazových snížením možnosti nežádoucího zásahu ze strany uživatelů. Pomocí aplikce HiperZones získávají správci možnost definovat na jedné videostěně více obrazových zón s řízeným přístupem – z jedné videostěny se tak stává skupina několika menších oblastí videostěny. Tato funkce je ideální pro udržení pořádku v řídicí místnosti, zejména během kritických operací: umožňuje přístup, sdílení obsahu a manipulaci s přidělenou zobrazovací zónou videostěny pouze určeným operátorům. V kombinaci s licencí HiperOperator mohou uživatelé vzdáleně přistupovat k obsahu přidělené zóny a sdílet jej z libovolného počítače nebo tabletu se systémem Windows. Správci s plnými oprávněními mohou přistupovat ke všem zdrojům, přesouvat mezi nimi objekty a v případě potřeby převzít kontrolu nad celou stěnou.

„Nově vytvořený doplněk HiperZones je skvělá nová funkce, která umožňuje operátorům spravovat konkrétní oblasti stěny a nepřepisovat jiné obrazy, přičemž stále umožňuje globální změny obsahu.  To přispěje k využitelnosti velké stěny ve všech oblastech použití,“ řekl Stephen Wair, vedoucí obchodního segmentu pro řídicí místnosti ve společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

Jednoduché a organizované sdílení mezi videostěnami: Mnoho vládních agentur, bezpečnostních operačních center a síťových operačních center má náročné požadavky na zabezpečení sítě, které nesmí ohrožovat vlastní bezpečnost. Nová verze softwaru Hiperwall přidává řešení HiperCast Pull, které zjednodušuje konfiguraci systému HiperCast a umožňuje sdílení obsahu mezi různými videostěnami organizace, které jsou napojeny na systém Hiperwall – bez jakýchkoli změn v síti nebo na serveru. Prostřednictvím tlačítka „HiperCast Pull“ mohou uživatelé přistupovat k nabídce videostěn v síti, ke kterým se mohou připojit, a vybrat požadované zdroje obrazu nebo videa. 

„HiperCast je nyní rozšířen tak, že vybrané zdroje lze použít i z druhého systému Hiperwall nebo je do něj přesunout. To výrazně zvyšuje možnost krátkodobého nebo dlouhodobého využití druhého systému Hiperwall jako místa DR (Disaster Recover),“ pokračoval Stephen Wair. 

Zvýšená efektivita pro kvalitnější obsah: Nová technologie HiperSource Streamer+ umožňuje uživatelům maximalizovat vizualizační schopnosti počítačů HiperView s certifikací Hiperwall od společnosti Seneca. Moderní UHD displeje nyní bezproblémově podporují 4K výstup při 60 snímcích za sekundu. Díky modernizované technologii, na které je HiperSource Streamer+ založen, jsou datové toky obsahu efektivnější než kdykoli předtím, což umožňuje videostěnám Hiperwall podporovat více souběžných datových toků obsahu z jediného počítače HiperSource Streamer PC. S verzí 8.0 společnost Hiperwall také uvádí HiperView+, bezplatný licenční upgrade pro zákazníky s počítači HiperView vybavenými grafickými kartami NVIDIA. Technologie HiperView+ je založena na technologii HiperView Quantum – stejné technologii, kterou společnost Hiperwall vyvinula pro použití zobrazení na Direct LED stěnách s více řadiči videostěny – a přináší vysoce výkonné vykreslování obsahu a synchronizované dekódování videa, čímž zvyšuje výkon počítače HiperView a možnosti přehrávání videa na stěně. 

„Vzhledem k tomu, že požadavky na zobrazovaný obsah jsou stále náročnější a jeho rozlišení roste, lze nyní systém Hiperwall používat k zobrazování od standardních zdrojů až po zdroje v rozlišení 4K při 60 snímcích,“ uzavřel Stephen Wair. 

Další informace o systému Hiperwall 8.0 nebo o videostěnách a řešeních pro řídicí místnosti Sharp/NEC naleznete na našich web stránkách.

O společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH 

Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH je předním světovým poskytovatelem profesionálních a komerčních vizuálních technologií a řešení digitální reklamy, kterou společně vlastní společnosti Sharp Corporation a NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions nabízí jedno z nejširších portfolií vizuálních řešení v oboru, inovuje LCD displeje, lampové a laserové projektory, dvLED, technologie 8K a 5G, řešení pro spolupráci, kalibrační nástroje, IoT a analytiku řízenou umělou inteligencí. Společnost Sharp NEC Display Solutions je důvěryhodným jménem a poskytovatelem komplexních řešení se silnými vazbami na partnery v oboru a má pověst kvalitního a spolehlivého dodavatele a špičkové zákaznické podpory s řadou profesionálních služeb. Organizace poskytuje služby na nejrůznějších trzích a její odborné znalosti zahrnují maloobchod, podniky, vzdělávání, zábavu, dopravu, energetiku, veřejné služby a další.

Další informace naleznete na adrese www.sharpnecdisplays.eu.

Sledujte nás na našich sociálních sítích: Twitter, LinkedIn, YouTube a Facebook